www.cvonline.hu

Toborzási Vezető

  • Frissítve 121 napja

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz keresünk toborzásban és munkaerő-kölcsönzés területén tapasztalt, vezetői ambícióval rendelkező új kollégánkat,

Toborzási vezető

pozícióba

A leendő munkatárs feladatai:

  • Felel országosan a toborzás és kiválasztási folyamatokért

  • Országos szinten összefogja és irányítja a fizikai munkaerő toborzásért felelős kollégák munkáját

  • Hirdetések kezelése, hirdetési csatornák koordinálása

  • Aktív részvétel az adatbázis építésben, továbbá az adatbázis felügyelete

  • Toborzási kampányok tervezése és szervezése

  • Toborzási módszerek felülvizsgálata, javaslattétel az üzletágvezető részére

  • Riportok, statisztikák készítése az üzletágvezető részére

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Legalább 4-5 éves toborzási tapasztalat

  • Logikus és strukturált gondolkodás

  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség

  • Nagy munkabírás, proaktivitás

  • Önálló, célorientált személyiség

  • Angol nyelvtudás

  • Mobilitási hajlandóság

  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

  • Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Céges autó, laptop, telefon

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Rugalmas munkavégzés

  • Béren kívüli juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Humán erőforrás
Régió Magyarország