www.cvonline.hu
Toborzási vezető (Referenciaszám: PJ3489)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.15.
Jelentkezési határidő: 2015.04.03.
Hirdetés azonosító: 918903
lejárt

A Pannonjob Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonú HR szolgáltatásokat (munkaerő - kölcsönzés - közvetítés, bérszámfejtés, tréning, HR tanácsadás) nyújtó vállalat Magyarországon számos hazai és nemzetközi partner részére. Székesfehérvári központunk mellett 6 irodával rendelkezünk országosan. Cégünket a családias légkör, emberközpontú munkakultúra jellemzi, miközben folyamatosan törekszünk ügyfeleink igényeinek magas színvonalú kiszolgálására és folyamataink fejlesztésére.

A fizikai munkakörökre toborzó csapatunkba keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Toborzási vezető

Feladatok:
- Toborzási stratégiák kidolgozása, toborzási projektek támogatása az összes Pannonjob irodára vonatkozóan
- A toborzások folyamatos napi szintű koordinálása és utánkövetése, szükség esetén módosítása
- Új toborzási eszközök bevezetése
- Kimutatások készítése
- Irodáink látogatása országosan

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Fizikai pozíciók toborzásában szerzett több éves tapasztalat
- Kiváló szervező és kommunikációs készség
- Rugalmasság, nagyfokú megbízhatóság
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
- Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
- Szakmai továbbképzések
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Schubert Krisztina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.