www.cvonline.hu

Toborzási ügyintéző

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Magyar tulajdonú vállalatcsoport miskolci irodájába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása
  • Hirdetések szerkesztése, feladása
  • Jelentkezések fogadása, adminisztrálása
  • Ki- és beléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció támogatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaerő-toborzási területen szerzett min. 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Határozott fellépés
  • Dinamikus, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • gépjárművezetői jogosítvány a pozíció betöltésének elengedhetetlen feltétele

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható együttműködést (stabil vállalati háttér)
  • szakmai fejlődési lehetőséget, színvonalas, változatos munkát
  • lendületes és szakmailag sokrétű munkakört

Kiegészítő információk:

  • munkavégzés helye: Miskolc
  • munkaidő: teljes főállású
  • munkaszerződés: határozatlan idejű
  • próbaidő: 3 hónap
  • kezdés várható ideje: megegyezés szerint, akár azonnal

Munkavégzés helye:

Miskolc

A jelentkezések beérkezésének határideje:

2015. november 26.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő