www.cvonline.hu

Toborzási ügyintéző

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Magyar tulajdonú vállalatcsoport miskolci irodájába új munkatársat keresünk
az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása
  • Adott munkakörrel kapcsolatos interjúk, tájékoztatók szervezése, lebonyolítása
  • Hirdetések szerkesztése, feladása
  • Jelentkezések fogadása, adminisztrálása
  • Ki- és beléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció támogatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaerő-toborzási területen szerzett min. 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • Határozott fellépés
  • Dinamikus, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Gépjárművezetői engedély és utazási hajlandóság a pozíció betöltésének elengedhetetlen feltétele

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható együttműködést (stabil vállalati háttér)
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, színvonalas, változatos munkát
  • Lendületes és szakmailag sokrétű munkakört

Kiegészítő információk:

  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Munkaidő: teljes főállású
  • Munkaszerződés: határozatlan idejű
  • Próbaidő: 3 hónap
  • Kezdés várható ideje: megegyezés szerint, akár azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, melyben bérigényét is megjelöli, a Jelentkezem gombra kattintva.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű