www.cvonline.hu

Toborzási tanácsadó munkaerő kölcsönzési területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.29.
Jelentkezési határidő: 2017.10.03.
Hirdetés azonosító: 1166659
lejárt

Precíz és önálló toborzási tanácsadót keresünk vállalatunkhoz munkaerő kölcsönzési területre. A csapat bővüléséből adódóan várunk olyan elhivatott és precíz, tapasztalattal rendelkező jelöltet, aki jövőjét toborzó ügynökségnél tervezi, de a toborzási feladatokon túl érdeklődik a munkajogi és bérszámfejtési területek iránt és szeretne átfogó képet kapni több szakterület pozícióiról is.
Vállalatunk elméleti és gyakorlati tréningeket, kimagasló fizetést, kiszámítható fejlődési és előrelépési lehetőséget, továbbá akár nemzetközi karrier lehetőséget ajánl a jelentkező HR tanácsadónak.
Legfontosabb feladatok a tanácsadó számára:

  • Jelöltek felkutatása külső és belső adatbázisokban
  • Fejvadászat a szakmai tréning alapján
  • Pályázók előszűrése és az információk rögzítése a vállalati rendszerben
  • A kölcsönzött munkavállalókhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Munkavállalói szerződések és kimutatások előkészítése és összesítése

Legfontosabb elvárások a jelentkező HR tanácsadóval szemben:

  • Legalább 0,5-1 év közötti tapasztalat toborzási, vagy egyéb HR területen
  • Középfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelv előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség, precíz munkavégzés, kreatív és proaktív gondolkodás

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és szeretne egy új, fejlődő csapat része lenni, melyben hosszú távú, kiszámítható karriert építhet, jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.