www.cvonline.hu

Toborzási specialista

  • A hirdetés 737 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, saját állományába keres munkatársat a következő pozícióba:

TOBORZÁSI SPECIALISTA

(határozott időre)

Feladatok:

  • A pozíciókra vonatkozó teljes körű toborzási folyamat szervezése, koordinálása

  • Álláshirdetések elkészítése

  • Jelöltek felkutatása különböző toborzási csatornákon keresztül

  • Pályázók megszólítása, tájékoztatása

  • Folyamatos kapcsolattatás a jelöltekkel, megbízókkal

  • Adatbázis létrehozása, karbantartása

  • Tesztírások lebonyolítása, tesztek kiértékelése

  • Riportok, jelentések készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Kiváló kommunikációs  és kapcsolatteremtő képesség

  • Önállóság,hatékony munkavégzés és időgazdálkodás

  • Proaktivitás, kiváló problémamegoldás

  • Dinamikus személyiség

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny:

  • Toborzás-kiválasztásban, HR területen szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok

  • Angol nyelvismeret

  • Saját autó

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információ: Ambiciózus pályakezdők jelentkezését is fogadjuk!

Helyek Veszprém
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő