www.cvonline.hu

Toborzási specialista

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 917429

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Toborzással és kiválasztással együtt járó feladatok ellátása
  • Jelöltek előszűrése, adminisztrálása
  • Hirdetési felületek kezelése
  • Interjúk, AC-k  szervezése, lebonyolítása, értékelése
  • Statisztikák, nyilvántartások készítése
  • Toborzási rendezvények előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR vagy gazdasági terület előny)
  • Legalább 1 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Alkalmasság csapatmunkára

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!