www.cvonline.hu

Toborzási Specialista

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 879097

Flex állások

A Flextronics International Kft.

munkatársat keres tabi telephelyére az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szellemi és fizikai toborzás teljes körű koordinálása/lebonyolítása gyár szinten
  • A toborzási/kiválasztási stratégia kialakítása, folyamatok működtetése
  • Kapcsolattartás a szervezet szakmai vezetőivel a területek létszámigényének kielégítése kapcsán
  • A szervezeti változások, szakmai fejlődések támogatása a belső pályázati és ajánlási rendszer működtetése révén
  • Előszűrések, állásinterjúk szervezése és lebonyolítása
  • Toborzással kapcsolatos dokumentáció, adatbázis, státuszriportok frissítése
  • Kapcsolattartás a munkaerő közvetítő és kölcsönző partnerekkel
  • Toborzási rendezvények koordinálása és támogatása
  • Részvétel országos toborzási-kiválasztási projektekben
  • CSER programok és belső kommunikáció támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Nagy munkabírás, pontosság

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő linken keresztül hozzánk.

            My Carrier. My Team. Flextronics.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Somogy