www.cvonline.hu

Toborzási specialista

  • A hirdetés 1177 napja lejárt

A kötöttpályás járművek gyártásával és felújításával foglakozó Bombardier MÁV Kft. új kollégát keres a következő területre:

Az új munkatárs feladata a toborzási folyamatok teljeskörű levezetése lesz, valamint a képzés/fejlesztés terület koordinálása.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a vállalat toborzási folyamataiban
  • Interjúk szervezése, levezetése, értékelése
  • Hirdetések kialakítása, megszervezése
  • Beérkező anyagok előszűrése, adminisztrációja
  • Jelöltek egyeztetése a szakmai vezetőkkel
  • Jelölt menedzsment, kapcsolattartás
  • Többkörös interjúk szervezése és koordinációja
  • Elsőkörös interjúk lebonyolítása, jelentés készítése
  • Felvételi folyamat nyilvántartása, teljes körű adminisztrációja
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat, direkt keresés
  • Alternatív toborzási módszerek, eszközök használata
  • Képzés, fejlesztés terület koordinációja, képzések szervezése, teljes körű, naprakész adminisztrációja
  • Képzési igények felmérése, éves képzési terv készítése, nyomonkövetése

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség (HR előny)
  • Vállalati oldalon szerzett min. 3 éves toborzási tapasztalat (mérnöki terület előny)
  • Toborzási stratégiák, módszerek, eszközök aktív, naprakész ismerete és használatukban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • A munkaerőpiac alapos ismerete
  • Biztos angol nyelvtudás elvárás, emellett német nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség, rugalmasság
  • Képzés fejlesztés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes alapfizetés, cafetéria

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvűönéletrajzát bérigény megjelölésével kérem, az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol