www.cvonline.hu

Toborzási specialista - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1491)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 1035165

Feladatok:

  • Álláshirdetések és pozíció leírások készítése
  • A jelöltek előszűrése és a személyes interjúk lebonyolítása
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a humánszolgáltatókkal
  • Munkavállalói elégedettség mérés
  • Karriertervezés
  • A jelöltek és a munkavállalók adatainak rögzítése SAP-ben
  • Rendszeres riportálás a szakmai vezetőnek
  • Humán fejlesztési tervek kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves toborzási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Határozott, önálló személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik multinacionális háttérrel rendelkező veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1491-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -