www.cvonline.hu
Toborzási Specialista (Referenciaszám: PJ3260)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.24.
Hirdetés azonosító: 879261
lejárt

A Pannonjob Kft. budapesti kirendeltségébe (IX. kerület) keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Toborzási Specialista

Feladatok:
- Fizikai és szellemi munkaerő toborzás
- Toborzási csatornák működtetése
- Álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése
- Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése az adatbázisban
- Adatok, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése, interjúztatás

- Nyilvántartások, statisztikák készítése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (gazdasági / munkaügyi / HR végzettség előnyt jelent)
- Toborzási területen (elsősorban fizikai munkaerő toborzásban) szerzett gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
- Csapatjátékos beállítottság

Előny:
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Kellemes munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
- Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Kategória
Humán erőforrás
Régió