www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1037520
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális autóipari cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
TOBORZÁSI SPECIALISTA - JUNIOR (AB-1)

Feladatok:
  • HR feladatok koordinálása, fejlesztése
  • Toborzás, kiválasztás
  • Jelentések, elemzések készítése
  • Munkaidőnyilvántartó rendszer kezelése
  • Munkaügyi adminisztráció

Elvárások:
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
  • Német nyelv ismerete
  • Nexon modulok ismerete

Juttatás: Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, prémium, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió
Fejér