www.cvonline.hu

Toborzási specialista (AR01)

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztás;

  • Beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása a munkakör specifikációk alapján;

  • Álláshirdetések megjelentetése a média különböző eszközein keresztül;

  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal, a kapcsolati tőke kiépítése és ápolása érdekében;

  • Interjú lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra;

  • Új dolgozók beléptetése;

  • Riportolás a HR menedzsernek hetente az aktuális keresésekről;

  • Havi létszámriport készítése;

  • Állásbörzéken való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma);

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;

  • 1-3 éves tapasztalat.

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás