www.cvonline.hu

Toborzási Projekt Koordinátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 840027

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A Work Service, lengyel piacvezető csoport tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Budapesti munkaerő-kölcsönzési ágazatunkba, nemzetközi projektek koordinálására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • külföldi (főként németországi) közvetítési keresések koordinációja,
  • jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása
  • új hirdetési lehetőségek felkutatása, toborzási folyamatok optimalizálása,
  • adatbázis építés, kezelés,
  • pályázati anyagok előszűrése, egyéni és csoportos interjúk lebonyolítása,
  • jelöltek nyelvi tesztelése
  • kiválasztási folyamat teljes körű támogatása,
  • kapcsolattartás német, esetenként angol nyelven.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (előny: szakirányú, HR vagy gazdasági területen szerzett diploma),
  • folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magabiztos, aktív középfokú német nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • toborzásban/munkaerő kiválasztásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • hatékony kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, önállóság és határozott fellépés.
Előny:
  • HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • stabil, nemzetközi háttér, dinamikusan fejlődő cégcsoport,
  • komplex, kihívásokkal teli feladatkör,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése. Az e-mail tárgyában szerepeljen a

Kategória
Humán erőforrás
Régió