www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

  • A hirdetés 404 napja lejárt

Magyar tulajdonú élelmiszeripari gyártó megbízónk csapatába keressük

pozícióba, azt a proaktív és önálló kollégát, aki meglévő 2-3 éves tapasztalatával a fizikai munakerő toborzás-kiválasztási folyamatának teljeskörű lebonyolítását végzi.

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatok operatív és stratégiai szintű kezelése
  • Munkajogi megfelelőség biztosítása, munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumantumok naprakészen tartása
  • Be- és kiléptetési folyamatok koordinálása
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel és munkavállalókkal
  • Személy- és munkaügyi adminisztráció
  • Belső HR- folyamatleírások, szabályzatok elkészítése
  • Felelős a teljesítménymenedzsmentért, tehetséggondozásért
  • A menedzsment és az alkalmazottak támogatása a HR kérdésekben

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat toborzás-kiválasztás területen
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Önálló, stratégiai kérdésekben dönteni képes, rugalmas, kezdeményező személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Gyártó területen szerzett toborzási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő