www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 970285

A munkaerő-kölcsönzési üzletágon belüli toborzási feladatok ellátására új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása
  • Álláshirdetések kezelése
  • Egyéni és csoportos interjúk levezénylése
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
  • Bérkifizetési jegyzékek elkészítésében és kiosztásában való részvétel
  • Jelöltekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Toborzásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office)
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Fiatalos csapat
  • Önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen vagy diákszövetkezetnél szerzett tapasztalat
  • Egyszerűsített foglalkoztatás szabályainak ismerete
  • Munkaügyi ismeretek

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre: Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió
Kőszeg