www.cvonline.hu

TOBORZÁSI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 942331

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető vállalatai közé tartozó Prohumán, 2014. eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service Group tagja. Saját csapatunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • új hirdetési lehetőségek megkeresése
  • adatbázis építés, kezelés
  • beérkező pályázatok előszűrése
  • egyéni és csoportos interjúk lebonyolítása
  • jelöltekkel való kapcsolattartás
  • projektvezető munkájának támogatása
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • Pápa környéki helyismeret
  • toborzási csatornák és lehetőségek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • önállóság
  • nagyfokú rugalmasság
Előny:
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • saját személygépkocsi
Amit kínálunk:
  • részmunkaidős foglalkoztatás (később teljes munkaidő is megoldható)
  • kötetlen munkaidő
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • kihívásokkal teli munkakör
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Pápa
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Pápa