www.cvonline.hu

TOBORZÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cége a Prohuman. 10 éve működő HR szolgáltató eddig több mint 100 ügyfele ismerte meg szolgáltatásainkat, jellemzően a munkaerő-kölcsönzés, -közvetítés, Cafeteria és bérszámfejtés szolgáltatásokat. Budapesti irodánk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-          adatbázis építés, kezelés,

-          beérkező pályázatok szűrése,

-          nagy létszámú fizikai munkakörökre való toborzási, kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel,

-          egyéni és csoportos interjúk lebonyolítása,

-          alkalmi megbízások teljesítése, a megfelelő munkaerő megszervezése,

-          foglalkoztatáshoz kapcsolódó munkaügyi folyamatok lebonyolítása,

-          jelöltekkel és munkavállalókkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

-          középfokú végzettség (előny: felsőfokú szakirányú, HR területen szerzett diploma),

-          toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat,

-          fizikai munkakörök sajátosságainak ismerete,

-          alapvető munkaügyi ismeretek,

-          felhasználói szintű számítógépes ismeret,

-          kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,

-          rugalmasság, nagyfokú alkalmazkodó készség,

-          önállóság és határozott fellépés.

Amit kínálunk:

-          fiatalos csapat,

-          stabil vállalati háttér,

-          komplex, kihívásokkal teli feladatkör,

-          szakmai fejlődési lehetőség,

-          barátságos munkakörnyezet.

Munkaidő: H-P, 9:00-17:30, rugalmas rendelkezésre állással (beosztás szerinti esti ügyelet vállalásával)

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 14. kerület

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott magyar nyelvű életrajzát, bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód , amelyet, kérjük, a tárgymezőben tüntessen fel: „AT-HR”

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő