www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

  • A hirdetés 907 napja lejárt
A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető vállalatai közé tartozó Prohumán, 2014. eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service Group tagja. Saját csapatunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Teljes körű toborzási feladat véghezvitele a megrendelő igényei alapján,
  • új munkavállalók felkutatása szórólapozás, plakátozás segítségével,
  • partnercégekkel való kapcsolattartás, profil felállítása, folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel,
  • csoportos tájékoztatók megtartása,
  • új kollégák munkába állítása,
  • felmerülő probléma esetén proaktív problémamegoldás,
  • adminisztráció.
Elvárások:
  • Kiváló helyismeret Budapest déli, dél-keleti vonzáskörzetében,
  • kiemelkedő kommunikációs készség, ügyfélközpontúság,
  • motiváltság a HR terület iránt,
  • saját gépkocsi,
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség,
  • magabiztos MS Office ismeretek.
Előny:
  • mezőgazdasági jártasság.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Önálló munkavégzés, rugalmas időbeosztás,
  • Stabil céges háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Budapest déli vonzáskörzete (Szigetszentmiklós, Dabas, Ócsa, Üllő, Gyál)
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Referencia kód: MTM-01
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő