www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 877621

Személyzeti tanácsadó irodánk vezető szerepet tölt be munkaerő-közvetítés / fejvadászat; munkaerő-kölcsönzés, Cafeteria - szolgáltatások, bérszámfejtés outsourcing, HR outsourcing, diákmunka szolgáltatások területén. Az iparágban betöltött meghatározó szerepünket piacismeretünknek, magasan képzett szakértő csapatunknak és elégedett Partnereinknek köszönhetjük. Dinamikusan fejlődő veszprémi csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A partnercégeink elvárásainak megfelelő munkavállalók felkutatása
  • Jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek alkalmazása
  • Toborzási tervek készítése és kivitelezése
  • Innovatív toborzási módszerek használata
  • Hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése
  • Folyamatos adatbázis építés
  • Kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel
  • Munkavállalók beléptetésével kapcsolatos munkaügyi adminisztráció
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Toborzási/munkaügyi/HR tapasztalat vállalati vagy szolgáltatói oldalon
  • Kiváló számítógépes tudás (MS Office)
  • Saját autó használata a munkához
  • Gyors, rugalmas hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegen nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Munkavégzés kihívásokkal teli, változatos munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatás
  • Béren kívüli juttatás
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Mobiltelefon, laptop.
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Toborzási munkatárs) megjelölésével.