www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1180415

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Részvétel a teljes toborzási folyamatban
  • Jelöltek felkutatása hirdetések és egyéb csatornák útján
  • Munkavállalók beléptetésével kapcsolatos teljes körű munkaügyi adminisztráció
  • Napi létszám szervezés
  • Munkavállalókkal és a projektvezetővel való napi kapcsolattartás

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Lendületes, proaktív hozzáállás
  • Terhelhetőség, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Stabil háttér
  • Kismamák és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Előnyök:
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben „Toborzási munkatárs –Kaposvár” megjelöléssel. Bővebb információ: 20/6655061

Munkavégzés helye:
  • Kaposvár

Kategória
Toborzó, Humán erőforrás
Régió
Somogy