www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1097944

Dinamikusan fejlődő szombathelyi csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak adminisztratív támogatása
  • Jelöltek felkutatása/szűrére adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen
  • Részvétel ügyfél találkozókon, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése
  • A projektek társintézményeivel és partnereivel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns szolgáltatói tapasztalat
  • Lendületes, proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Megyén belüli utazási hajlandóság
  • Saját gépjármű használata a munka végzéshez

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség az első számú HR szolgáltatónál
  • Nemzetközi, megbízható háttér
  • Változatos, szakmai munkavégzés
  • Megbecsülés, objektív teljesítményértékelés

Előnyök:
  • Toborzásban szerezett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezni az alábbi [email]-címen Személyesen: Szombathely Thököly utca 46-48 Telefonon: 0670-665-5903

  • Szakmai, magyar nyelvű fényképes életrajzát a pozicíió és a fizetési igény megjelölésével várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vas