www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Érdekel a toborzás-kiválasztás? Kreatív vagy és jó kommunikációs képességgel rendelkezel? Autóipari szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Toborzási Munkatárs

Feladatok:

  • Fizikai munkaerők toborzása

  • Jelöltek felkutatása

  • Kiválasztási folyamat koordinálása (jelöltek tesztelése, interjúztatása)

  • Kiválasztások adminisztrálása

  • Aktív kapcsolattartás a jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, polgármesteri hivatalokkal

  • Tájékoztatók szervezése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Toborzás területen szerzett tapasztalat

  • Felhasználó szintű MS Office ismeret

Személyes elvárások:

  • Magasfokú mobilitás

  • Önálló munkavégzés

  • Jó kommunikációképesség

  • Terhelhetőség

Előny:

  • saját gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bérezés

  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Fiatalos munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás