www.cvonline.hu

TOBORZÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 612 napja lejárt

Hálózatunk Budapest kiemelt bankszékházainak éttermeit üzemelteti.

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

-       toborzási folyamatban való aktív részvétel (vendéglátóipari, fizikai dolgozók toborzása)

-       hirdetési szövegek elkészítése, feladása online felületen

-       beérkező önéletrajzok szűrése

-       jelentkezők telefonon történő megkeresése

-       állásinterjúk lebonyolítása

-       a kiválasztási folyamatok teljes körű adminisztrációja

-       toborzási statisztika készítése és jelentés küldése a vezetőség felé

-       munkaruhák kiadása, adminisztrálása

-       munkaruha rendelések követése és rendelése

-       belépési engedélyek igénylése, adminisztrációja

Elvárások:

-       Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

-       közösségi platformok aktív használója

-       legalább 1-2 éves tapasztalat fizikai munkaerő toborzásában

-       minimum középfokú végzettség

Szükséges kompetenciák:

-       határozott, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség

-       önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés

-       jó szervező és kezdeményező készség

Előny:

-       vendéglátásban szerzett tapasztalat

-       hirdetési online felületek ismerete

-       középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

-       Hosszú távú együttműködés

-       Fiatalos, lendületes csapat

-       Stabil, dinamikusan fejlődő munkáltatói háttér

Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni, pörgős, motivált, kedves személyiség vagy, akkor a te jelentkezésedet várjuk!

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk. (nettó bérigény megjelölésével)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő