www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1014077

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak adminisztratív támogatása
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen
  • Részvétel ügyfél találkozókon, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése
  • A projektek társintézményeivel és partnereivel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns szolgáltatói tapasztat
  • Lendületes, proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Megyén belüli utazási hajlandóság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség az első számú HR szolgáltatónál
  • Nemzetközi, megbízható háttér
  • Változatos, szakmai munkavégzés
  • Egyéni és szakmai fejlődési lehetőség (belső és külső oktatások, tréningek)
  • Megbecsülés, objektív teljesítményértékelés

Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat

  • Szakmai, magyar nyelvű fényképes életrajzát a pozíció és a fizetési igény megjelölésével várjuk a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vas