www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Részidős munkakörre keresünk toborzási tapasztalattal rendelkező kollégát.

(A részmunkaidő akár napi 1-2 órában is vállalható)

Cégünk túlnyomó többségben Közép és Észak-Amerika területén található felsővezetői pozíciókra találja meg a megfelelő személyeket. (jelöltek az USA-ból vagy Egyesült Királyságból)

A munka végezhető otthonról, az ország bármely pontjáról, amennyiben megfelelő gyorsaságú internet áll rendelkezésre.

Főbb feladatok:

  • LinkedIn-es profilok és egyéb adatbázisokban levő jelöltek önéletrajzainak válogatása, szűrése, az adott pozícióra a munkaköri leírást alapul véve a megfelelő jelöltek kilistázása. (long és short-list-ek készítése)

Elvárások :

  • Felsőfokú végzettség előny
  • Magas szintű angol nyelvtudás. (beszédkészség nem szükséges)
  • Min. 1-2 év toborzási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Óránkénti nettó 1500 Ft-os fizetés