www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1008672

Munkaerő-kölcsönzési üzletágunkon belül, zalaegerszegi, szombathelyi és veszprémi irodánkba keressük lendületes, vidám, szakmailag elkötelezett munkatársainkat.
Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak adminisztratív támogatása,
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen
  • Részvétel ügyfél találkozókon, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése,
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése
  • A projektek társintézményeivel és partnereivel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 2-3 éves releváns szolgáltatói tapasztat (előny: munkaerő-kölcsönzésben szerzet tapasztalat),
  • Lenduletes, proaktív hozzáállás,
  • 'Can do it' attitűd,
  • Megbízhatóság,
  • Megyén belüli utazási hajlandóság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség az első számú HR szolgáltatónál,
  • Nemzetközi, megbízható háttér,
  • Változatos, szakmai munkavégzés,
  • Egyéni és szakmai fejlődési lehetőség (belső és külső oktatások, tréningek)
  • Megbecsülés, obejtív teljesítményértékelés, előre lépési lehetőség

Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat

  • Szakmai, magyar nyelvű életrajzát a fizetési igénye és a város megjelölésével várjuk a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Szombathely
  • Veszprém
  • Zalaegerszeg