www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs (Ref.szám: SZA-1157)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.10.
Hirdetés azonosító: 917909

Feladatok:

  • Toborzás, hirdetés és telefonos megkeresés útján
  • Pályázatok nyilvántartása, karbantartása
  • Ügyfelek bejövő hívásainak kezelése, folyamatos ügyfélgondozás
  • Szerződéskötés a munkavállalókkal, munkaügyi adatok nyilvántartása
  • Projektvezetők munkájának segítése
  • Házipénztár kezelése
  • Személyügyi adminisztráció és ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Munkerő-toborzás valamint személyügyi adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Professzionális számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Átlagon felüli stressz-tűrő képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Empatikus, dinamikus, magabiztos, rugalmas személyiség

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol/német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés!
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Cégünk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaerő-kölcsönzéssel, - közvetítéssel és fejvadászattal, valamint bér-bérszámfejtéssel és munkajogi tanácsadással foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás. Cégünk tatabányai irodája részére keres új munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZA-1157-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Szász Annánál a 20/269-38-98-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)