www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs (Referenciaszám: NB-1030)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.12.04.
Hirdetés azonosító: 846919

Feladatok:

  • Toborzás, hirdetés és telefonos megkeresés útján
  • Pályázatok nyilvántartása, karbantartása
  • Ügyfelek bejövő hívásainak kezelése, folyamatos ügyfélgondozás
  • Szerződéskötés a munkavállalókkal, munkaügyi adatok nyilvántartása
  • Projektvezetők munkájának segítése
  • Házipénztár kezelése
  • Személyügyi adminisztráció és ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Munkaerő-toborzás valamint személyügyi adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • Professzionális számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Átlagon felüli stressz-tűrő képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Empatikus, dinamikus, magabiztos, rugalmas személyiség

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol/német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés!
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaerő-kölcsönzéssel, - közvetítéssel és fejvadászattal, valamint bér-bérszámfejtéssel és munkajogi tanácsadással foglalkozó  magyar tulajdonú vállalkozás. Cégünk veszprémi központjához keres új munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1030-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő