www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs - Kecskemét (Referenciaszám: FE-1601)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1069517

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny)
  • Toborzóként és/vagy fejvadászként nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú rugalmasság
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, határozott, magabiztos fellépés
  • Változó környezethez való gyors alkalmazkodóképesség

Feladatok:

  • A toborzás-kiválasztás folyamatának kialakítása, bevezetése
  • Munkaköri leírások egyeztetése, pontosítása a szakterület vezetőkkel
  • Fehér - és kékgalléros munkatársak önálló toborzása
  • Interjúk szervezése, lebonyolítása együttműködve a szakterület vezetőkkel
  • A kiválasztási folyamat teljes körű adminisztrációja
  • Munkakeresői adatbázis kiépítése
  • A munkáltatói márka kialakítása
  • Statisztikák, kimutatások készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1601-es referenciaszámot a megadott e-mail címre!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő