www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs, HR tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1103284

Piacvezető, komplex HR szolgáltatásokkal rendelkező személyzeti tanácsadó irodánk saját csapata bővítése céljából keresi leendő munkatársát pozícióba
Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak teljes körű koordinálása
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Jelöltek szakmai útjának nyomon követése
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen
  • Részvétel ügyfél találkozókon, munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése, kitelepülések, céges megjelenések teljes körű szervezése
  • A projektek társintézményeivel és partnereivel való kapcsolattartás
  • Ügyfelekkel való napi kapcsolattartás, a szolgáltatási portfólióhoz kapcsolódó munkaügyi adminisztráció
  • Vidéki toborzási folyamatban való aktív részvétel, csoportos tájékoztatók szervezése és lebonyolítása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (szakirányú területen szerzett felsőfokú végzettség előny)
  • 2-3 éves releváns szolgáltatói tapasztat (előny: munkaerő-kölcsönzésben szerzet tapasztalat)
  • Lendületes, proaktív hozzáállás
  • 'Can do it' attitűd
  • Változatsosság iránti igény
  • Megyén belüli utazási hajlandóság
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi, stabil, megbízható háttér Magyarország első számú HR szolgáltatója égisze alatt
  • Változatos, szakmai munkavégzés
  • Egyéni és szakmai fejlődési lehetőség (rendszeres belső és külső oktatások, tréningek)
  • Megbecsülés, obejktív teljesítményértékelés
  • Valós előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

  • Fényképes, szakmai jelentkezését bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: [e-mail]