www.cvonline.hu

Toborzási munkatárs (diákmunka)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 937723

Kreatív, talpraesett, önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő HR szolgáltatási csapatunkba, egy aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák személyében, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Részvétel toborzási stratégiák kidolgozásában
  • Toborzási lépések kivitelezése, végrehajtása
  • Nyomatott és online megjelenések anyagainak megszerkesztése
  • Hirdetések kezelése
  • Diák munkavállalók szervezése, koordinálása
  • Diákok beléptetése, szerződéskötés
  • Telefon és e-mailkezelés
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Kreativitás, önálló ötletek, találékonyság
  • Precizitás
  • Kapcsolati háló, kiterjedt ismeretségi kör
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
Előny:
  • Marketing/HR és/vagy kommunikációs tanulmányok, ismeretek
Amit kínálunk:
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. A tárgymezőbe kérjük megjelölni Toborzási munkatárs (diákmunka)