www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1054366
lejárt
Tech People FEJLÉC

Dinamikusan fejlődő, állami és versenyszférabeli projekteket egyaránt teljesítő, humán erőforrás területén működő cég munkatársat keres

TOBORZÁSI MUNKATÁRS

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:
  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak adminisztratív támogatása
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése
  • A projektek társintézményeivel és partnereivel való kapcsolattartás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2 éves releváns toborzási tapasztat
  • Lendületes, proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Utazási hajlandóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Nagy létszámú toborzási és kiválasztási projektekben szerzett tapasztalat (pl. gyári operátor, gépkezelő stb.)
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központ + vidéki projektek
Amenniyben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképpel ellátott önéletrajzát a fizetési igény és a munkakezdés legkorábbi időpontjának megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió