www.cvonline.hu
Toborzási koordinátor ukrán ÉS magyar nyelven
Trenkwalder Kft
Régió: Magyarország
Hozzáadva: 2017.12.13.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1241984

Bac цікавить робота  в світі рекрутингу?  Хочеш допомагати людям знайти роботу?  Тобі подобається  активна робота? Вільно володієш угорською і українською мовами? Якщо  відповідь на питання так, тоді чекаємо твою заявку в  команду  Trenkwalder Kft.

Feladatok:

  • пошук та підбір персоналу
  • Проведення  інтерв’ю , активний пошук партнерів для співпраці
  • Публікація оголошень, тестування кандидатів, їх інформування,
  • Збір та моніторинг попиту на робочу силу угорських філій,
  • Усний і письмовий переклад
  • Підготовка документів для працівників

Elvárások:

  • Вища освіта
  • Володіння  угорською і українською мовами
  • Відповідальність , самостійність.
  • Наявність водійських прав В категорії
  • Готовність до відряджень
  • Володіння  ПК

Amit nyújtunk:

  • роботу в стабільній та великиій компанії;
  • дружній колектив
  • конкурентну заробітню плату
  • Постійну підтримку
  • можливість професійного зростання;

Якщо вакансія зацікавила Вас, надсилайте Ваше резюме на угорській мові  на електронну адресу E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.