www.cvonline.hu

Toborzási, kiválasztási specialista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 922085

Személyzeti tanácsadó irodánk vezető szerepet tölt be munkaerő-közvetítés / fejvadászat; munkaerő-kölcsönzés, Cafeteria - szolgáltatások, bérszámfejtés outsourcing, HR outsourcing, diákmunka szolgáltatások területén. Az iparágban betöltött meghatározó szerepünket piacismeretünknek, magasan képzett szakértő csapatunknak és elégedett Partnereinknek köszönhetjük. Dinamikusan fejlődő debreceni csapatunkba munkatársat keresünk munkaerő-közvetítés területére az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése,
  • Ügyfél találkozókon való részvétel, folyamatok egyeztetése,
  • Munkaköri profil kialakítása, hirdetések feladása,
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, nyelvtudás felmérése, tesztek használata,
  • Minőségi kapcsolatok kiépítése Jelöltjeivel és Ügyfeleivel egyaránt,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen,
  • Innovatív toborzási megoldások alkalmazása,
  • Aktív hozzájárulás a kitűzött célok eléréséhez.
Elvárások:
  • Műszaki/mérnöki pozíciók toborzásában szerzett tapasztalat,
  • Ügynökségi, HR tanácsadói tapasztalat előnyt jelent,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos, aktív Angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office),
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség,
  • Határozott, magabiztos fellépés,
  • Üzleti szemléletű hozzáállás,
  • Sikerorientált, újító gondolkodás,
  • Pozitív személyiség, jó csapatjátékos.
Amit kínálunk:
  • Motiváló bér- és jutalékrendszer,
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport,
  • Kihívásokkal teli feladatkör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • Önálló munkavégzési lehetőség,
  • Barátságos munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Debrecen