www.cvonline.hu

Toborzási-kiválasztási asszisztens

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Autóipari csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási projektek irányítása a munkaerő-igény beérkezésétől az ajánlattételig:

·           Az illetékes vezetőkkel konzultáció a pozícióról és a jelölttel kapcsolatos igényekről

·           A munkakörhöz illeszkedő toborzási folyamat kialakítása egyeztetve a HR vezetővel

·           A megfelelő jelöltek felkutatása álláshirdetések, közösségi média, illetve direkt csatornák útján

·           A kiválasztási folyamat adminisztrációja, szervezése – önéletrajz-szűrés, interjú időpontok egyeztetése, interjúztatás, jelöltekkel való kapcsolatfelvétel és kommunikáció

  • Elsősorban fizikai munkaerőre vonatkozó kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás külső partnerekkel (munkaügyi hivatalok, munkaerő-kölcsönzők, -közvetítők, állásportálok)
  • Toborzási adatbázis felépítése, kezelése
  • Toborzási kimutatások készítése, toborzási hatékonyság növelése
  • Kiválasztási folyamatok fejlesztése, javaslattétel új technikákra, módszerekre
  • A munkáltatói márka építésében, fejlesztésében való részvétel
  • Toborzással kapcsolatos rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Kb. 2-3 éves toborzási tapasztalat, preferáltan a HR szolgáltatói oldalon szerzett gyakorlat
  • Tapasztalat fizikai munkaerőre vonatkozó kiválasztásban
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Erős analitikai készségek
  • Proaktív, lendületes személyiség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Képes együttműködni a legkülönfélébb személyiségtípusokkal
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Szakmai, magyar nyelvű fényképes életrajzát a pozíció és a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol