www.cvonline.hu
Toborzási gyakornok (Referenciaszám: PJ3908)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.02.
Hirdetés azonosító: 976802
lejárt

Érdeklődsz a HR terület iránt? Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó tanácsadó cégénél dolgozni? Szívesen dolgoznál kötetlen légkörben? Vannak ötleteid? Érdekel a munkaerő-piac? Akkor csatlakozz Te is hűvösvölgyi csapatunkhoz! Nálunk az lehetsz, aki vagy.

Toborzási gyakornok

munkatársat keresünk hosszú távra

Jelentkezz, ha:

  • Végzős hallgató vagy HR/gazdaság/egyéb releváns szakirányon;
  • Középfokú az angol nyelvtudásod;
  • Legalább heti 20 órát tudsz dolgozni;
  • Velünk együtt fejlődni vágyó, szorgalmas, kitartó személyiség vagy;
  • Örömmel vetnéd bele magadat a munka és a toborzás világába!

Legfőbb feladataid:

  • Megfelelő jelöltek felkutatása adatbázisokban és online felületeken;
  • Telefonos előszűrések végzése;
  • Interjúszervezés és azokon történő részvétel;
  • Folyamatok adminisztrációja;
  • Álláshirdetések szerkesztése;
  • Új ötletek kipróbálásában történő részvétel.

Amit kínálunk:

  • Tanulási lehetőség;
  • Értékes munkatapasztalat (magyar munkaerő piaci helyzet megismerése);
  • Versenyképes gyakornoki bérezés;
  • Budai hegyek;
  • Közvetlen csapat;
  • Szakmai karrier megalapozása.

A jelentkezés módja:

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmedet és tapasztalatod, képzettséged megfelel az elvárásoknak, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és a pozíció nevének megjelölésével küldd el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése