www.cvonline.hu

TOBORZÁSI- ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

  • A hirdetés 179 napja lejárt

 Az

ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása
  • Interjúztatás, személyes interjúk vezetése
  • Jelöltek felkutatása, sourcing tevékenység
  • Jelöltek telefonos előszűrése, szükség esetén angol nyelvi tesztelés
  • Vezetőkkel és jelöltekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új karrieroldal és rendszer bevezetésében való közreműködés
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, riportok készítése

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Szóban és írásban is aktív, tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Toborzás és kiválasztás területén, interjúztatásban szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:
Budapest, 13. kerület

Elvárások:

  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Önállóság és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag – 13. havi bér, cafeteria, éves bónusz, magán egészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Részleges Home office lehetőség

Jelentkezési határidő: 2016. 07. 21.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését a lenti email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő