www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási specialista / Projektfelelős

  • A hirdetés 548 napja lejárt

munkakörbe keresünk Kollégát nyírbátori munkavégzéssel!

Feladatok:

  • Munkaerő kiválasztásával kapcsolatos toborzási és kiválasztási projektek önálló lebonyolítása
  • Megfelelő számú és minőségű jelentkező biztosítása különböző eszközökkel
  • Új hirdetési csatornák felkeresése, toborzási technikák alkalmazása
  • Beérkező önéletrajzok szűrése, kezelése
  • Telefonon érkező jelentkezők tájékoztatása, adatrögzítés, adatbázis kezelése, annak folyamatos aktualizálása
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása
  • Jelentkezők tesztelése, kiválasztása
  • Kapcsolattartás a kollégákkal, folyamatos információnyújtás, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel, partnercégekkel
  • Adminisztrációs teendők elvégzése

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség érettségivel (felsőoktatás előny)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kreativitás
  • Önállóság
  • Innovatív gondolkodás
  • Microsoft Office programok erős ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Bejelentett, hosszú távú, változatos munkalehetőség,

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő