www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 982690
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy kozmetikai szerekkel foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk toborzási és kiválasztási munkatárs pozícióba munkavállalót határozott 3+3 hónapos időtartamra IT területre!

Feladatok:

  • Előinterjúztatás
  • Beérkező önéletrajzok szűrése, válogatása
  • Riport küldése a külföldi vezetők felé
  • Kapcsolattartás a külföldi vezetőkkel
  • Részvétel az esetleges személyes interjúkon, a szakmai vezetők támogatása a kiválasztásban
  • A kiválasztási folyamat adminisztratív támogatása
  • Interjúszervezések és időpont-egyeztetések lebonyolítása
  • A jelentkezők kiértesítése

Elvárások:

  • Főiskolai diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban
  • Erős számítógépes ismeretek
  • 2-3 év  IT recruitment területen szerzett tapasztalat
  • 3 hónapos határozott idő vállalása, illetve szükség esetén tovább 3 hónap
  • Tapasztalat IT fejlesztők, és tesztelők kiválasztásában

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • professionális munkakörülmények

  • multinacionális cégnél szerezhető tapasztalat

  • átlag feletti kereset

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Humán erőforrás