www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 910847
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti munkahelyre keresünk toborzási és kiválasztási  pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos intejúk lebonyolítása
  • Személyes interjúk szervezése
  • Jelöltekről riportok készítése
  • Adatbázisszűrési feladatok ellátása
  • Toborzásban történő aktív részvétel
  • Beosztások készítése
  • Napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzívosok és évhalasztók jelentkezését is várjuk)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló kommunikatív, talpreesett személyiség
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 4-6 óra, rugalmas beosztásban

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!