www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

  • A hirdetés 1309 napja lejárt

Comforce Zrt.

A munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A Comforce Zrt. budapesti központú, az Egyesült Államokban CloudAgents néven alapított, Közép-Európában vezető Cloud Contact Center, amely magas színvonalú, többnyelvű szolgáltatásokat nyújt partnereinek.

A vállalat felhő alapú rendszerei és szabadalmaztatás alatt álló eljárásai lehetővé teszik a munkaerő távoli foglalkoztatást, amely telephelyek mellett otthonról dolgozó ügyintézőket is magában foglal. A modell egyik legnagyobb előnye, hogy forradalmasítja a virtuális munkát és könnyedén igazítja az erőforrásokat az igényekhez.

Ezúttal toborzási és kiválasztási munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladat leírás

  • Önéletrajzok előszűrése
  • Személyes interjúk lebonyolítása, angolul, magyarul
  • Skype interjúk lebonyolítása
  • Toborzási stratégia kialakítása
  • Toborzással kapcsolatos adminisztráció
  • Hirdetések elkészítése és közzététele a megfelelő csatornákon
  • Egyetemi kapcsolatok kialakítása
  • Adatbázis szűrési feladatok ellátása
  • Állásportálokkal való együttműködés
  • Munkaerő-tervezés támogatása
  • Partnercégekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás
  • HR adminisztráció
  • Kommunikációs feladatok ellátása

Elvárás

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év  tapasztalat toborzás/kiválasztás területen
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Online marketing területén szerzett tapasztalat

Előny

  • Egyéb nyelv ismerete

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi  e-mail címen várjuk, a bruttó bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő