www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 739016
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal budapesti munkahelyre keresünk toborzási és kiválasztási munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Pozíciók publikálása
  • Önéletrajzok telefonos előszűrése
  • Személyes interjúk lebonyolítása
  • Adatbázis szűrési feladatok ellátása
  • Jelöltekről összefoglaló riportok készítése
  • Állásportálokkal való együttműködés
  • Partnercégekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Érettségi
  • Szakmai / gyakornoki munkatapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség

Jelentkezni a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet, fényképes önéletrajzzal és a bruttó bérigény megjelölésével

Kategória
Humán erőforrás