www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

  • Frissítve 20 napja

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Szeretnél hozzájárulni kreatív hirdetési, toborzási ötleteiddel, hogy megtaláljuk a megfelelő jelölteket szállodánk professzionális csapatába.
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra
  • Kedves, segítőkész, megbízható, felelősségteljes személyiség vagy

FŐBB FELADATOK:

  • Munkakör-specifikus álláshirdetések megírása, feladása, kezelése
  • Toborzási folyamat optimalizálása, hatékonyságának növelése, a toborzási csatornák maximális kihasználása, új típusú csatornák feltérképezése, bevezetése
  • Jelöltek felkutatása adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Jelöltek előszűrése
  • Interjú időpontok egyeztetése, interjúk levezetése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció kezelése, riportok készítése
  • Toborzási rendezvényeken és állásbörzéken való részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat toborzásban, kiválasztásban
  • Microsoft Office programok készségszintű kezelése
  • Toborzási csatornák széleskörű ismerete
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, talpraesett proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és együttműködő készség
  • Rugalmasság, diszkréció

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Vendéglátásban, szolgáltatási szektorban szerzett toborzási tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Sportolási és nyelvtanulási lehetőség
  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye Budapest III. kerület
Kategória Humán erőforrás, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest