www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1086628
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal saját csapatunkba, a belvárosi irodánkba keresünk toborzási és kiválasztási  pozícióba munkatársat. Jelentkezz a pozícióra, hogy a csapatunk tagja lehess!

Feladatok:

  • Toborzásban történő aktív részvétel
  • Hirdetések publikálása
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Telefonos intejúk lebonyolítása
  • Személyes interjúk szervezése
  • Jelöltekről riportok készítése
  • Adatbázisszűrési feladatok ellátása
  • Napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, kommunikatív, talpreesett személyiség
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 4-8 óra, rugalmas beosztásban

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + bónusz
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség a toborzás és kiválasztás területén
  • Fiatalos, lendületes csapat

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz rá egy rövid regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre.

Amennyiben ismerőseidnek ajánlanád a munkalehetőséget, oszd meg velük a Facebookon is!