www.cvonline.hu
Toborzási és kiválasztási munkatárs vállalati oldalon
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.05.18.
Hirdetés azonosító: 1039666
lejárt

Energiaiparban alkalmazott termékek gyártásával és megmunkálásával foglalkozó megbízónk számára keresünk toborzási és kiválasztási munkatársat:

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok önálló megtervezése és lebonyolítása fizikai területen
  • Munkakör-specifikus hirdetések feladása, kezelése
  • Jelöltek előszűrése
  • Jelölttájékoztatók és interjúk megszervezése, lebonyolítása
  • Új toborzási trendek és alternatív technikák feltérképezése és alkalmazása a kiválasztási folyamatban
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Fizikai toborzás és kiválasztés területén szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Munkaerő-piaci trendeknek megfelelő kiválasztási technikák ismerete
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Önálló, felelősségteljes pozíció
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Projektekben való részvétel

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.