www.cvonline.hu

Toborzási és kiválasztási koordinátor

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának HR csoportja az alábbi pozícióra keres munkatársat:

szellemi és fizikai területre

Feladatok:

  • A Bussines Partnerrel való egyeztetés után a nyitott pozíciók hirdetési szövegének elkészítése, feladása nyomtatott sajtóban és online felületen
  • Beérkező pályázatok előszűrése
  • Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • A toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az új belépő kollégák beléptetési folyamatának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Elengedhetetlenül szükséges a gyakorlott számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Határozott, rátermett, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség
  • Kiemelkedő szervező- és kezdeményezőkészség
  • Pozitív beállítottság és rugalmasság
  • Minimum 2-3 év  fizikai dolgozók toborzásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú stabil munkalehetőség, versenyképes, motiváló jövedelem, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Európa utca 6.

Azonnali munkakezdéssel!
Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „toborzási és kiválasztási koordinátor” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő