www.cvonline.hu

Toborzási és Kiválasztási Asszisztens

  • A hirdetés 824 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Saját csapatunkba, munkatársat keresünk Kecskemétre az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek önálló lebonyolítása főleg fizikai pozíciókra;

  • Toborzási tervek kidolgozása és végrehajtása;

  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése, beérkező pályázatok elbírálása,
    interjúk és tesztek megszervezése és lebonyolítása;

  • Proaktív jelölt megkeresés;

  • Jelöltek bemutatása a partnercégek felé;

  • Kapcsolattartás a partnercégekkel;

  • A feladathoz kötődő adminisztráció, riportok elkészítése.

    Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;

  • Angol és/vagy német nyelvtudás;

  • Határozott, empatikus személyiség;

  • Nyitottság, logikus gondolkodás; proaktivitás;

  • Rugalmas, dinamikus személyiség;

  • Magas szintű együttműködési és kommunikációs készség;

  • Szélesebb körű fizikai munkakör ismeret;

  • Mobilitási hajlandóság;

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen Excel;

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

    Előny:

  • Szolgáltató cégnél vagy termelő vállalatnál szerzett toborzói tapasztalat.

    Amit nyújtani tudunk:

  • Stabil nemzetközi háttér;

  • Multinacionális környezet;

  • Kiváló munkafeltételek;

  • Szakmai fejlődési lehetőség;

  • Alkalmazotti jogviszony;

  • Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő