www.cvonline.hu
Toborzási és kiválasztási asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.02.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1032719
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A Grafton egyik legváltozatosabb divíziójába, dinamikus, jókedvű csapatba keresünk Toborzási és kiválasztási asszisztens kollégát.
Toborzási területek: sales, marketing, HR szakemberek és asszisztensi pozíciók.
Garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Folyamatos együttműködés a szakmai interjúztató kollégákkal
- Kiválasztási projektek támogatása
- Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel
- Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
- Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
- Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése

Követelmények
Téged várunk a csapatba, ha magadra ismersz az alábbi jellemzést olvasva:
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 1 év toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, melyet tesztelünk is
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Támogató személyiség

Amit ajánlunk Neked:
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
- Előrelépési lehetőség
- Jó hangulatú, fiatalos, összetartó csapat
- Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör