www.cvonline.hu

Toborzási csoportvezető

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 974605

Munkaerő-kölcsönzési szolgáltatási ágazatunk toborzási csapata bővülés céljából Toborzási csopoertvezető munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.
Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzés és –közvetítés projektekhez kapcsoló teljes recruitment tevékenység ellátása,
  • Toborzási csapat munkájának napi irányítása,
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, koordinálása,
  • Interjúk szervezése és adminisztrálásának elelnőrzése saját rendszerben,
  • A keresés sikerességének biztosítása,
  • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való részvétel,
  • Egyéb, a területhez kötehető feladatok ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség /vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség, szakirányú (HR/andragógia) végzettség előny/,
  • Munkaerő-kölcsönzés szolgáltatásban szerzett tapasztalat,
  • Min. 3-4 éves recruitment tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office),
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás,
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség
  • Vidám, fiatalos munkahelyi légkör
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Önálló munkavégzési lehetőség-projektmenedzsment

Előnyök:
  • Német/angol nelyvtudás

  • Részletes, fényképpel ellátott szakmai életrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk bérigénye megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió